Hotel Garni Kolštejn ***

  1. Home
  2. Ubytování
  3. Hotel Garni Kolštejn ***

Váš, ničím nerušený spánek kromě nádherné přírody a čistého vzduchu Jeseníků, klidu a prostředí malebné vesničky Branná, která od roku 1992 má status městské památkové zóny, zaručuje přátelská atmosféra, ochotný personál a kvalitní služby našeho zařízení.

Novotou vonící prostory Hotelu garni Kolštejn*** se nacházejí v prvním patře historické budovy z roku 1325 na náměstíčku v obci Branná, přímo nad restaurací Kolštejn. Hotel nabízí ubytování s polopenzí - bufetové snídaně a servírované tříchodové večeře. Celková kapacita hotelu je 41 lůžek. Ubytovat se můžete ve 13 dvou a vícelůžkových pokojích.

Vybavením a rozsahem poskytovaných služeb splňují mezinárodní klasifikační kriteria podle evropského systému Hotelstars Union pro kategori hotel garni ***. Ubytovaným hostům nabízíme zvýhodněné vstupy do veřejného wellness komplexu Vitální svět, do bazénu se slanou vodou a protiproudem, a také na bowling. 

Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici cenově zvýhodněné pobyty. Na své si zde přijdou i senioři (věková kategorie 55+), kterým nabízíme atraktívne pobyty i s vnoučaty. Zde jsou též ideální podmínky pro ubytovaní firem a škol. 

Rezervace a ubytování hostů zajišťuje recepce Wellness hotelu Kolštejn, kde obdržíte klíče od pokoje a veškeré informace. Vzdálenost hotelu garni Kolštejn*** od recepce wellness hotelu je cca 20 kroků.

Relax centrum Kolštejn v Branné hodnocení
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM