Wellnews

WELLNEWS

Informační občasník Relax centra Kolštejn 

Vážení příznivci Relax centra Kolštejn,
během krátké doby se do rukou Vám dostává poslední číslo našeho občasníku Wellnews v tomto roce. Kromě informací o novinkách, snažíme se Vás také inspirovat, jak strávit zbytek roku a nacházející zimní sezónu. Naše nabídka obsahuje skutečně bohatou nabídku podzimních pobytů, silvestrovské pobyty a samozřejmě i oblíbené zimní pobyty, které jako bonus i letos obsahují skipasy. Dalším bonusem každého pobytového balíčku jsou i slevové kartičky platné nejen v našem zařízení ale napříč celými Jeseníky. Rád bych Vaši pozornost zaměřil na skutečnost, že povánoční a silvestrovské pobyty, nabízíme i za cenově výhodnějších podmínek v našem krásném, novém a moderním hotelu garni Kolštejn ***.

Restaurace Kolštejn Vás přivítá s omlazenou nabídkou jídel, nealkoholických nápojů a vín. Příchod chladnějších dní a nejkrásnějších svátků roku signalizuje i naše nabídka pivních špeciálů. Samozřejmě nebudou chybět ani naše domácí piva (12 % světlý ležák Bran a 11 % polotmavý ležák Dolmen) včetně 15% polotmavého speciálu Menhir. Ve druhé polovině listopadu už bude v nabídce i další pivo - 13% Vánoční ležák.

Bude mi ctí pokud si vyberete z naší bohaté nabídky pobytových balíčků a alespoň na chvíli zapomenete na každodenní starosti.

S přátelským pozdravem
Ředitel a pracovnici Relax centra Kolštejn

 

Mimořádné vydání

Informační občasník číslo 1

Informační občasník číslo 2

Informační občasník číslo 3

Relax centrum Kolštejn v Branné hodnocení
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM